Duch Uchodzi z ciała dlatego że ciało jest stare i słabe i nie może utrzymać Ducha w ciele  Jeszcze Duch Uchodzi z ciała uszkodzonego lub chorego .

Z Człowieka jak duch uchodzi to nic go nie boli . Człowiek ciało jak umiera to opamiętuje się człowiek dopiero jak jest już w nowym ciele w Niebie . Ludzie nie muszą się bać umierać .Umieranie Ciała Ludzkiego Jest To Tylko Przejście Człowieka Na Inną Planetę I Na Innej Planecie Jaką Planetą Jest Niebo Zaczynamy My Ludzie Nowe Życie Wieczne Razem Z Naszym Stwórcą Jakim Jest Bóg i 11 Stwórcami .

 

 

Co Zrobić Z Ciałami Po Śmierci

Jak Stworzył "Bóg" Języki 

Skąd Się Wzięła Woda Na Planecie Ziemia

 

Na Ścianach Jest Opisane Najważniejsze Co Głosi Religia O Nazwie "Bóg"

 

OPIS OBŁOKÓW 12 STWÓRCÓW

 

 

Opis Płaskorzeźb w Drzewie

 

Moja ''AVARA'' RELIGIA O NAZWIE ''BÓG'' Chce Zrobić Tak i Dążyła Będzie Do Tego  Żeby Ludzie Pracowali                                                     ''2 Dwa Dni w Tygodniu Po 8 Godzin''.

Moja Religia O Nazwie ''BÓG'' Chce Żeby  Urząd Państwowy  Dawał Wszystkim Ludziom Pieniądze Na ''Domy Lub Na Mieszkania W Bloku'' i Chce Żeby Urząd Państwowy Dawał Pieniądze Na ''1 Jeden Samochód Raz Na      20 Lat Każdemu Człowiekowi Nowy Z Fabryki''.

Moja RELIGIA O NAZWIE ''BÓG'' Chce  Żeby Ludzie Dobrze Zarabiali Żeby Im Nie Brakowało Pieniędzy.

''BÓG Z NIEBA I 11 STWÓRCÓW'' POWIEDZIELI MI ''AVAROVI'' Że Tak Się Da Zrobić.

Jak Będą Wybory W Waszych Państwach To Musicie Wy Wszyscy Ludzie Pójść  Do Wyborów i Wybrać Ludzi Takich Co WPROWADZĄ WAM WSZYSTKIM LUDZIOM W Waszych Państwach Takie Warunki ŻYCIA , Pracy I Zarobków.

Religia O Nazwie "BÓG" Chce Jeszcze I Będzie Dążyć Do Tego Żeby Ludzie Mieli Godne Do Życia Emerytury I Renty .

 

INFORMUJĘ WAS WSZYSTKICH LUDZI ZE WSZYSTKICH PAŃSTW JA ''AVAR'' ŻE ZA ''OGLĄDANIE NA ŻYWO''   ''BOGA DOM'' JA ''AVAR'' ''POBIERAM PIENIĄDZE'' . Jeżeli Ktoś Z WAS Ludzi Nie Będzie Miał Pieniędzy To Ja ''AVAR'' Wpuszczę Do ''OGLĄDANIA NA ŻYWO'' ''BOGA DOMU'' ZA DARMO Czyli Może Taki Człowiek Wejść SOBIE I ''OGLĄDNĄĆ NA ŻYWO'' ''BOGA DOM'' BEZ WYDAWANIA PIENIĘDZY .