Dlaczego Ludzie Wyszli Z Nieba Na Planetę Ziemia

 

Jak Się Ożywia Ciało w Niebie.

 

Opis Jak Uchodzi Duch Z Ciała

 

Duch Uchodzi z ciała dlatego że ciało jest stare i słabe i nie może utrzymać ducha w ciele  Jeszcze Duch Uchodzi z ciała uszkodzonego lub chorego .

Z Człowieka jak duch uchodzi to nic go nie boli.Człowiek ciało jak umiera to opamiętuje się człowiek dopiero jak jest już w nowym ciele w Niebie . Ludzie nie muszą się bać umierać .Umieranie Jest To Tylko Przejście W Inne Życie Na Inną Planetę .

 

Jak Stworzył "Bóg" Języki 

Skąd Się Wzięła Woda Na Planecie Ziemia

 

Na Ścianach Jest Opisane Najważniejsze Co Głosi Religia O Nazwie "Bóg"

 

OPIS OBŁOKÓW 12 STWÓRCÓW

 

 

Opis Płaskorzeźb w Drzewie

 

Moja ''AVARA'' Religia O Nazwie ''BÓG'' Chce Zrobić Tak i Dążyła Będzie Do Tego  Żeby Ludzie Pracowali                                                     ''2 Dwa Dni w Tygodniu Po 8 Godzin''.

Moja Religia O Nazwie ''BÓG'' Chce Żeby  Urząd Państwowy  Dawał Wszystkim Ludziom Pieniądze Na                      ''Domy Lub Na Mieszkania W Bloku'' i Chce Żeby Urząd Państwowy Dawał Pieniądze Na ''1 Jeden Samochód Raz Na      20 Lat Każdemu Człowiekowi Nowy Z Fabryki''.

Moja Religia O Nazwie ''BÓG'' Chce  Żeby Ludzie Dobrze Zarabiali Żeby Im Nie Brakowało Pieniędzy.

''BÓG Z NIEBA I 11 STWÓRCÓW'' POWIEDZIELI MI ''AVAROVI'' Że Tak Się Da Zrobić.

Jak Będą Wybory W Waszym Państwie To Muśicie Wy Wszyscy Ludzie Pójść  Do Wyborów i Wybrać Ludzi Takich Co WPROWADZĄ WAM WSZYSTKIM LUDZIOM W Waszym Państwie Taki Warunki ŻYCIA , Pracy I Zarobków.

Religia O Nazwie "BÓG" Chce Jeszcze I Będzie Dążyć Do Tego Żeby Ludzie Mieli Wysokie Emerytury I Renty .